Змагання з волейболу

До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні в ДНЗ "Лісоводський ПАЛ" відбулися змагання на першість ліцею з волейболу серед здобувачів освіти.

І-місце група 31; ІІ-місце група 21; ІІІ-місце група 11.

22.11.2023року у спортивному залі ДНЗ "Лісоводський ПАЛ" відбулася товариська зустріч з волейболу серед дівчат та юнаків з Яромирським ліцеєм.

07.11.2023р. у спортивному залі ДНЗ "Лісоводський ПАЛ"відбулися товариські зустрічі з волейболу серед дівчат, між командами:

1місце Городоцького ліцею#1 2місце Городоцького ліцею#3

3 місце Лісоводський ПАЛ 4 місце Городоцького ліцею#2.

25.10. 2023 р. відбулись змагання з волейболу серед здобувачів освіти гімназій та ліцеїв Городоцької громади присвячені Дню визволення України від фашистських загарбників.

🇺🇦Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати🇺🇦
Дякуємо усім учасникам:
ДНЗ "Лісоводський ПАЛ", Жищинецький ліцей, Великояромирський ліцей,Чорнивідський ліцей, ліцей 1, ліцей 2, ліцей 3, ліцей 4.
1 місце - ліцей 1; 2 місце - ліцей 3; 3 місце - ліцей 4

3 жовтня 2023 року з нагоди Дня працівника освіти у ДНЗ "Лісоводський ПАЛ" проводився турнір з волейболу між працівниками та здобувачами освіти.

Переможці змагань: І - місце спец. групи; ІІ - місце 21 група; ІІІ - місце 11 група

З нагоди Всеукраїнського тижня професійної освіти у ДНЗ "Лісоводський ПАЛ" під керівництвом Олексія Михайловича Кулакова відбулись змагання першості ліцею серед навчальних груп з волейболу.

Призові місця вибороли учасники 15, 21, та 11 групи, які були відзначені грамотами.

У гарному сучасному спортзалі відбулась товариська зустріч з волейболу між СК Епіцентр та командою ДНЗ "Лісоводський ПАЛ".

Завжди поруч з вихованцями викладач Олексій Михайлович Кулаков - справжній педагог, який любить свою справу, любить учнів. Волейбол розвиває багато якостей - точність, стриманість і збалансованість. А головне, після кожної гри учні відчувають себе сильніше. Адже спорт - запорука здоров'я.